Dzień Kobiet z ThaiBali

Dzień Kobiet to dla nas wyjątkowy dzień!

ThaiBali to miejsce stworzone przez Kobiety i dlatego dbamy o to, żeby dać innym kobietom to, co mamy u siebie najlepsze.
Z myślą o każdej z Was stworzyliśmy w ThaiBali serię specjalnych rytuałów, tylko i wyłącznie po to, żeby ten dzień przypomniał Ci o tym, jak ważny jest Twój spokój i Twój relaks.
Zadbaj o swoją ukochaną w Dzień Kobiet!

Rytuał „Dotyk Bogini”

Ten niezwykły, 120 minutowy zabieg, składa się aż z czterech etapów relaksujących działań!
Zaczynamy od rytualnej kąpieli stóp z solami, peelingiem i mlekiem kozim… Ten zabieg pozwoli Ci uspokoić myśli i przygotuje Cię do dalszych doznań!

Następnie, nasze specjalistki przeprowadzą niezmiernie nawilżający peeling, wybrany przez nas specjalnie na Dzień Kobiet, ze względu na piękny zapach jagód acai.  Tymi działaniami rozluźnimy Twoje mięśnie co pozwoli Ci na wejście w stan głębszego zrelaksowania.  Peeling zawiera starannie wybrane, naturalne składniki, takie jak zmielone łupiny orzecha kokosowego, które usuną stary naskórek i otworzą pory, by kolejne etapy rytuału mogły jak najlepiej zadziałać, a żebyś Ty czuła się i wyglądała jak nowonarodzona po zakończeniu doznania.

Kolejny etap to nałożenie na całe ciało maski Guarana Slim i jej pozostawienie na 20 min z zastosowaniem metody Body Wrapping. Ten czas wystarczy, by Twoja skóra była bardziej ujędrniona i odżywiona. Co najważniejsze, w Twoim ciele rozpoczną się procesy detoksykacji, które pozwolą Ci na pożegnanie toksyn gromadzonych w organizmie od wielu lat!

W czasie, w którym maska będzie działać na naszej skórze, Tobą zajmą się nasze specjalistki. Będziesz miała do wyboru jeden ze wspaniale odprężających zabiegów, jakimi są masaż twarzy lub stóp.

Oczywiście, dalej czeka wisienka torcie, jaką jest masaż całego ciała, przy użyciu oleju migdałowego, o pięknym, odprężającym różanym zapachu. Masaż, zapach i pełne rozluźnienie pozwolą Ci na wejście w stan totalnego spokoju i relaksu.
Pozwól nam zadbać o Ciebie!

Czas trwania 120 min
Cena 439 zł

Rytuał „Złoto i róże”

Nie zapominaj, że każdy Twój najmniejszy stres, każdy dzień i każda trudna rozmowa w pracy czy w domu, odbijają się właśnie na Twojej twarzy.

Chcemy Ci pomóc zachować wspaniały, zrelaksowany wygląd i z tego względu zapraszamy na wyjątkowy… zabieg na twarz „Złoto i róże” stworzony na potrzebę tego wspaniałego dnia, Dnia Kobiet! Twojego Święta!

Poddaj się dobroczynnemu działaniu liftingujacego masażu twarzy z elementami techniki KOBIDO przy użyciu najlepszych produktów! 

Woda różana, olejek arganowy, esencja różana i płatki złota pozwolą Ci nie tylko się zrelaksować, ale i czuć się pięknie w każdej chwili!

Czas trwania 60 min
Cena 229 zł

Rytuał „Limonkowa świeżość”

Nie masz za dużo czasu?
Potrzebujesz szybkiego relaksu?
Nie ma problemu!
Mamy coś dla zabieganych Kobiet!

Z okazji tego wspaniałego dnia, czeka na Ciebie nasza chluba, jaką jest masaż stóp.
W ThaiBali dbamy o najmniejszy szczegół i stworzyliśmy specjalny rytuał, który pokaże Ci, że relaks, zaczyna się od… stóp.

Rozpoczniemy od wyjątkowej kąpieli stóp z solami, peelingiem i z kozim mlekiem.
Następnie, nasza specjalistka zajmie się Tobą przeprowadzając zabieg refleksologii, po którym poczujesz się jak nowonarodzona!

Co się stanie następnie?
Czeka Cię wyjątkowa maska na stopy o pięknym limonkowym zapachu i wspaniałym działaniu!
Zakończymy masażem łydek z użyciem olejku Lemon Grass

Czas trwania 45 min
Cena 159 zł